Chata Na Skalce

Hledáte ubytování v nepřelidněné části Krkonoš? Pak je chata Na Skalce to pravé…

Ubytování v Krkonoších v malebné chatě na Skalce se nachází v horách, ve vesničce Roudnice nedaleko sjezdovky Aldrov. Chata je situována na samotě, kde najdete klid od shonu všedních dní a s Vašimi ratolestmi či přáteli si zde užijete příjemné chvíle.
Chata na Skalce je vhodná pro rekreaci všech, kteří vyhledávají ticho, klid, krásnou přírodu a rodinné prostředí. V zimních měsících je chata nejvíce využívána lyžaři, běžkaři, rodiny s dětmi a jiné kolektivy pro svá setkání. V létě pak rádi uvítáme všechny turisty i cyklisty.

Dovolená na horách není pro většinu z nás spojená jen s lyžováním, ale poskytuje relax i v ostatních obdobích roku. Horská chata „Na Skalce“ nedaleko sjezdovky Aldrov nabízí svou polohou jedinečný pohled na Ještěd, Bezděz, Ralsko, Trosky, Zlaté návrší, Kotel apod.

Kdo využívá služby chaty Na Skalce nejčastěji?

Turisté
Cyklisté
Lyžaři
Běžkaři
Jiné

Rodiny s dětmi jsou velkou měrou podílem ve všem skupinách. Budete patřit mezi naše návštěvníky i Vy? Rádi Vás přivítáme, aby jste si skvělou dovolenou užili i Vy!

 • Pokoje

  V chatě je k dispozici 15 lůžek ve tří, čtyř a šesti lůžkových pokojích s možností přistýlky. Součástí je velká koupelna a dvě toalety.

 • Aktivity

  Večery si můžete zpříjemnit při opékání buřtů či grilování. K dispozici je obložené ohniště za domem. Jako společenskou hru můžete využít šipky, které jsou k dispozici uvnitř chaty.

 • Sportovní vyžití

  Ke sportovnímu vyžití slouží hřiště za domem, kde je možné zahrát si fotbal, volejbal, badminton a eventuálně i tenis.

 • Pořádání oslav

  Pro pořádání oslav můžete využít vlastní hospůdku s pípou na pivo, které si můžete sami vybrat. Pivo je možné zajistit předem dle Vašeho přání anebo si s sebou můžete přivézt vlastní sud a my Vám ho pomůžeme narazit.

 • Cena ubytování

  Cena ubytování za jednu osobu a noc je 300 Kč.